Przejdź do głównej zawartości

Wymiana książek

Zapraszamy na wymianę książek. Od jutra (07.11.2018) aż do piątku (09.11.2018) każdy będzie mógł zaopatrzyć się w nowe książki lub podarować przeczytane tytuły innym.  
Co zrobić z książką, której już nie będziesz czytał? Przyjdź do biblioteki i wymień na inną. Zachęcamy do przyniesienia książek, których już nie potrzebujecie oraz do zabrania tych, które przypadną wam do gustu. Prosimy nie przynosić bardzo zniszczonych książek. Nie wymieniamy podręczników, słowników, encyklopedii, atlasów czy nieaktualnych tytułów. Wymieniajmy się książkami, jakie sami chętnie zabralibyśmy do domu.

Popularne posty z tego bloga

Skarby Jesieni w Bibliotece

Biblioteka w Jaczowie zaprosiła klasy pierwsze Szkoły Podstawowej na zajęcia pt. Skarby Jesieni. Miały one na celu zapoznanie dzieci z charakterystycznymi cechami jesieni. Biblioteka przybrała jesienny wystrój - drzewo z kolorowymi liśćmi , witraże jesienne , kosz pełen   darów lasu, sadu i ogrodu. Pani Jesień rozpoczęła zajęcia przeczytaniem edukacyjnej książeczki z serii przygód Fenka pt. '' Skarby Jesieni", z której dzieci dowiedziały się jakie skarby przynosi nam ta pora roku. Podczas zajęć dzieci wypowiadały się na temat zachowania się zwierząt i ludzi podczas jesieni a także odgadywały zagadki o tematyce jesiennej. Najwięcej radości przyniosło dzieciom wykonanie prac plastycznych z kasztanów i żołędzi w połączeniu z plasteliną. Zajęcia zakończone zostały wystawką wszystkich prac. Dziękujemy paniom wychowawczyniom klas pierwszych za odwiedziny w bibliotece.
DYKTANDO GMINNE 2018