Przejdź do głównej zawartości

Zapraszamy na wymianę książek

Czytelników którzy chcą odświeżyć swoje domowe biblioteki zapraszamy na wymianę książek. 30 sierpnia (środa) zapraszamy do Biblioteki w Jerzmanowej i Filii w Jaczowie  wraz z książkami, którymi chcecie się podzielić z innymi czytelnikami. Zasady są bardzo proste. Na wymianę można przynieść dowolną ilość książek. Wystarczy przynieś jedną książkę by wziąć udział w naszej akcji. Wymianie nie podlegają podręczniki, dodatki do gazet oraz książki obcojęzyczne. Stawiamy na beletrystykę. Mile widziane także książki dla dzieci.  Książki będziemy wymieniać od 9:00 do 17:00. Zapraszamy o dowolnej porze. Jeżeli chcielibyście podarować komuś książki, które już przeczytaliście i jednocześnie nabyć nową ciekawą pozycję to serdecznie zapraszamy.




Popularne posty z tego bloga

Poczytaj mi Babciu, poczytaj mi Dziadku!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Biblioteka w Jaczowie przygotowała kilka propozycji z literatury dziecięcej, zachęcając tym samym do wspólnego czytania i spędzania tych wyjątkowych dni w miłej atmosferze. Bo przecież nie ma nic piękniejszego jak wspomnienia z dzieciństwa, kiedy wtuleni w opiekuńcze i bezpieczne ramiona dziadków słuchamy opowieści przez Nich czytanych.
Zapraszamy do biblioteki, gdzie każda babcia i każdy dziadek znajdą dla siebie interesującą książkę.
Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy 200 lat w zdrowiu i szczęściu!!!





Czary Mary - niech się spełnią andrzejkowe czary!

W ostatnio dzień listopada biblioteka w Jaczowie zamieniła się w miejsce pełne magii i wróżb. Osoby, które tego dnia chciały poznać swoją przyszłość  mogły to zrobić korzystając z kilkunastu wróżb, min : Drzewko szczęścia, Serce, 3 Kości, Butelka, Kubeczki. Można się było również przekonać, jaki zawód będziemy wykonywać w przyszłości, oraz tradycyjnie jakie imię będzie nosić nasza sympatia. Pomimo, że wróżenie to raczej domena dziewcząt, bibliotekę odwiedziło kilku młodzieńców, którzy również bardzo chętnie przyłączyli się do andrzejkowej zabawy.                 Wieczór upłynął wszystkim w bardzo miłej atmosferze, a wróżbom nie było końca.