Przejdź do głównej zawartości

Zapraszamy na wymianę książek

Czytelników którzy chcą odświeżyć swoje domowe biblioteki zapraszamy na wymianę książek. 30 sierpnia (środa) zapraszamy do Biblioteki w Jerzmanowej i Filii w Jaczowie  wraz z książkami, którymi chcecie się podzielić z innymi czytelnikami. Zasady są bardzo proste. Na wymianę można przynieść dowolną ilość książek. Wystarczy przynieś jedną książkę by wziąć udział w naszej akcji. Wymianie nie podlegają podręczniki, dodatki do gazet oraz książki obcojęzyczne. Stawiamy na beletrystykę. Mile widziane także książki dla dzieci.  Książki będziemy wymieniać od 9:00 do 17:00. Zapraszamy o dowolnej porze. Jeżeli chcielibyście podarować komuś książki, które już przeczytaliście i jednocześnie nabyć nową ciekawą pozycję to serdecznie zapraszamy.
Popularne posty z tego bloga

Noc Bibliotek i Dzień Dziecka

Okazuje się, że najlepsze miejsce na zdobycie nowych czytelników wśród dzieci i młodzieży to impreza zorganizowana z okazji Dnia Dziecka. Załogi biblioteki publicznej i biblioteki szkoły podstawowej w Jerzmanowej połączyły siły by w niekonwencjonalny sposób promować czytanie i biblioteki jako najbardziej otwarte i dostępne instytucje kultury. W minioną sobotę na boisku sportowym w Jerzmanowej pośród wielu atrakcji związanych z Dniem Dziecka znalazło się także stoisko przygotowane przez biblioteki. Uczestnicy zabawy mogli rozwiązywać literackie zagadki, poczytać książkę, namalować ulubionego bohatera, a także wcielić się w rolę detektywa. Dla tych którzy podjęli wyzwanie i odszukali10 ukrytych w przestrzeni placu zabaw tytułów baśni, czekała nagroda: odznaka detektywa, zakładki, naklejki i słodycze. Dużą popularnością cieszyła się zabawa polegającą na odgadnięciu jaki przedmiot "pochodzący " z bajki został ukryty w brzuchu kartonowej żabki. Zgadujący musieli rozpoznać przed…

Zyskaj dostęp do ponad 2000 e-booków. Wypożyczaj i czytaj za darmo!

Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowej i Filia biblioteki w Jaczowie przystąpiły do projektu „Legimi na Dolnym Śląsku” 2018.
Co to oznacza dla czytelników?

Czytelnik na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu zyska dostęp do abonamentu a tym samym, do wielu nowości, bestsellerów i klasyki literatury oferowanej przez portal Legimi. Wszystkie książki dostępne w abonamencie można czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku ebooków.

Co należy zrobić?


Wykonać trzy proste kroki:

· Odwiedzić nasze biblioteki w celu otrzymania indywidualnego kodu.

· Założyć bezpłatne konto na stronie: https://www.legimi.pl/dbpw/zaloguj/

· Pobrać bezpłatną aplikacje Legimi na wybrane urządzenia (komputer, tablet, smartfon, czytnik).

Wówczas przeszukując katalog książątek oferowanych przez Legimi, wybierasz interesujące Cię tytuły i dodajesz na swoją „półkę”. Możesz czytać bez limitu i do końca 2018 roku.

Warto dodać, że dzięki bezpłatnym kodom jakie można otrzymać w …